• 63
  • 378
  • 40
  • 97
756 SHARES

Відбулось чергове засідання у кримінальній справі про побиття Гірським сільським головою депутата сільради

02.04.2024 16:07 Конфликты
Picture

Сьогодні 2 квітня 2024 року у Бориспільському міськрайонному суді відбулось чергове засідання у кримінальній справі про побиття Гірським сільським головою Романом Дмитрівим депутата сільської ради.

Цей же суд розглядає ще одну кримінальну справу, де Роман Дмитрів обвинувачується у розтраті бюджетник коштів у особливо великих розмірах, повідомляє Ілля Болгов у "Фейсбуці".

Під час слідства Роман Дмитрів всіляко затягував процес: не з’являвся на допити, не приходив за повістками слідчих, відмовлявся отримувати обвинувальний акт, раптово йшов у відпустки, їхав у відрядження, ховався у кабінеті сільради, тощо. Через такі дії Роман Дмитрів 20.03.2023 року був оголошений у розшук.

Тепер, коли справа вже у суді обвинувачуваний Дмитрів Роман Миколайович всіляко затягує розгляд. То захворів, то захист сумнівається у повноваженнях прокурора, то вимагає оригінальну карту пам’яті відеокамери з відео слідчого експерименту, а сьогодні і взагалі захисник заявив відвід судді, мотивуючи, що занадто часто суддя призначає засідання. Якщо суд не встигне винести вирок за 2 місяці, то Роман Дмитрів уникне відповідальності у зв’язку із закінченням строків розгляду. Такими прогалинами у нашому законодавстві він намагається уникнути відповідальності.

Сьогодні під стіни Бориспільського міськрайонного суду прийшли небайдужі жителі Гірської громади, щоб висловити свою позицію. Люди вимагали від суддів прийняти справедливе та вчасне рішення, щоб цей чиновник не уникнув відповідальності.

Сьогодні в Україні війна. Зі зброєю в руках Українці виборюють свою незалежність та територіальну цілісність на фронті. Але не можна забувати, що ще існує внутрішній ворог, який намагається розвалити нашу державу з середини. Колаборанти, зрадники, хабарники, розтратники, чиновники які б’ють депутатів та творять беззаконня – всі вони злочинці і мають відповідати перед законом. На сьогодні у нашому суспільства особливо загострене почуття справедливості. Всі, хто порушив закон мають бути притягнуті до відповідальності і не важливо, хто це буде – проста людина чи голова сільради. Перед законом всі рівні. Маю надію, що судова система, як і вся наша країна змінюється. І ці зміни ведуть нас до перемоги над ворогом як зовнішнім, так і внутрішнім.

Нагадаю, що раніше за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру сільському голові Гірської громади Бориспільського району Роману Дмитріву за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України). Досудове розслідування здійснювалось слідчими ГУНП в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР Нацполіції України.

https://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications...

https://www.facebook.com/DSI.police.ukraine/posts/651737797111495

18 грудня 2023 року Роман Дмитрів був відсторонений від посади сільського голови Гірської громади за рішенням суду у кримінальній справі про розтрату державних коштів.

26 січня 2024 року на черговій сесії депутати Гірської сільської ради шляхом таємного голосування більшістю голосів висловили недовіру відстороненому голові Дмитріву.

Після відсторонення Дмитріва у грудні 2023 року депутати під тиском громади майже одноголосно проголосували за бюджет 2024, у якому були урізані ЗП апарату сільради, благоустрій, непотрібні капітальні будівництва, а вивільнені кошти у сумі 49 мільйонів гривень спрямували на допомогу ЗСУ. На сьогодні це найбільша сума серед усіх сільських громад України і найбільший відсоток від бюджету (17.5%).

Все це дає надію, що ми зможемо покласти край корупції, розтратам, беззаконню у лавах нашої і інших громад та наблизить нашу Перемогу.

Next
Олег Бахматюк: миллиардер из яйца. ЧАСТЬ 1

Related