• 63
  • 378
  • 40
  • 97
756 SHARES

Протести у Франції: 4 партії об’єдналися перед виборами після заяви Макрона

14.06.2024 09:45 Преступность

У Франції чотири головні партії домовилися про створення альянсу під назвою “Народний фронт” для участі у позачергових виборах. Представники об’єднання заявили, що мають намір проводити кампанію на спільній платформі та висувати єдиного кандидата у кожному виборчому окрузі.

Соціалістична партія (PS), Зелені, Комуністи та Нескорена Франція (LFI) та їх очільник Жан-Люк Меланшон, що досягли повної згоди стосовно подальших планів і найближчим часом результати перемовин опублікують офіційно.

“Нова сторінка в історії Франції була написана”, – йдеться у спільній заяві. Меланшон написав у Twitter свої “найщиріші вітання та подяку нашим учасникам переговорів, які провели чотири безсонні ночі”, приймаючи рішення щодо програми та кандидатів.

За словами членів Альянсу, узгоджена ними політика передбачає зниження пенсійного віку. Відомо, що Еммануель Макрон пропонував підвищити пенсійний вік і пов’язував зарплати з інфляцією, запроваджуючи податок для заможних категорій населення.

Cенатор-комуніст Ян Броссат запевняв, що саме зміни пенсійного віку могли призвести до початку вуличних протестів. На його думку, попередню редакцію закону варто переглянути, а пенсійний вік залишити у межах 60 років.

Фахівці вже провели опитування серед французьких виборців і його результати показали – НПФ, повторення ліво-зеленого альянсу Nupes, створеного для парламентських виборів у Франції 2022 року, має низькі шанси перемогти ультраправе Національне об’єднання (RN) Марін Ле Пен, яке набирає приблизно 33% голосів.

Шанси Ле Пен оцінюють у межах 25% . Такий показник може забезпечити їй достатню кількість депутатів у 577-асамблеї.

Нагадаймо, що ліво-зелений альянс працював разом у 2022 році, перш ніж боротьба за лідерство, поляризаційна тактика Меланшона та політичні розбіжності, зокрема щодо конфлікту Ізраїлю та ХАМАС на Близькому Сході, спровокували його фактичний крах.

Next
Игорь Палица: подельник нефтяных афер Коломойского. ЧАСТЬ 2