• 63
  • 378
  • 40
  • 97
756 SHARES

У Балтіморі з гавані після обвалу мосту дістали лише два тіла

28.03.2024 07:41 Вести
Читать на русском

У Балтіморі з гавані після обвалу мосту дістали лише два тіла

У Балтіморі з гавані після обвалу мосту дістали лише два тіла

У Балтіморі водолази знайшли тіла двох із шести робітників, зниклих безвісти після того, як у гавані міста впав знесений вантажним судном міст-шосе. Загиблих витягли з гирла річки Патапско. Наразі пошук інших зниклих безвісти припинено.

У воді на глибині 7,7 метрів було знайдено червоний пікап із тілами двох чоловіків, цитує Reuters заяву місцевої поліції. Також правоохоронці повідомили про рішення влади призупинити спроби виявити та витягти тіла інших загиблих "через дедалі складніші умови".

В річці, дно якої засипано уламками моста, гідролокатор виявив декілька затоплених транспортних засобів. Проте вони дуже щільно вкриті уламками, "що ускладнює доступ до них".

Тіла знайдених вже ідентифіковані. Це 35-річний уродженець Мексики та 26-річний чоловік з Гватемали. Вони були частиною бригади з шести людей, яка ремонтувала дорожнє полотно мосту. Серед інших зниклих безвісти робітників також були іммігранти з Гондурасу та Сальвадору.

У Балтіморі дістали лише два тіла з гавані після обвалу мосту  qkxiqdxiqdeihrant

Тим часом федеральні слідчі піднялися на борт вантажного судна, яке все ще в каналі гавані (на фото вище). Федерали опитали 22 членів екіпажу корабля. Також було знято реєстратор даних "чорної скриньки" судна.

У Балтіморі дістали лише два тіла з гавані після обвалу мосту

Next
Гавриленко Николай. Формула успеха донецкого «нефтяника». ЧАСТЬ 2