• 63
  • 378
  • 40
  • 97
756 SHARES

Заступник голови Держпродспоживслужби безоплатно мешкає в квартирі, яку оформив на тестя

14.06.2024 07:42 Вести

Заступник голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрій Крейтор безоплатно живе у квартирі батька дружини та незадекларував авто та інше майно. Про це редакція 368.media   дізналася з аналізу декларації посадовця за 2023 рік.

Посадовець народився у 1990 році в місті Кропивницький. Крейтор у 2012 році закінчив НУ «Національна академія України імені Ярослава Мудрого» за спеціальністю «Правознавство». Після цього потрапив до СБУ. Там він пропрацював до червня 2021 року. Цікаво, що отримав статус учасника АТО. Далі юрист місяць пропрацював радником «міністра патронатної служби» Мінінфраструктури. Далі посадовець якимось чином став заступником голови з операційної діяльності ДП «Адміністрація морських портів України» (без досвіду роботи). Там він пропрацював до квітня 2023 року.

Учасник АТО та офіцер СБУ на війну проти ворога не пішов, а вирішив стати посадовцем Держпродспоживслужби. Призначення відбулося без конкурсу на підставі розпорядження Кабміну від 2 квітня № 289-р.

Крейтор подав до НАЗК майже порожню декларацію, хоча у реальності все далеко не так. Посадовець вказав серед родичів дружину Катерину Крейтор (дівоче прізвище Кущієнко) та двох дітей.

Психотерапевт Катерина Анатоліївна Крейтор офіційно займається дітьми, тобто вона нібито домогосподарка. У 2023 році її чоловік не задекларував жодних доходів дружини, окрім соцвиплат. Однак реальність, звісно, інакша. Про це ми розповімо у наступних публікаціях, а поки що пропонуємо переглянути це фото.

Власної нерухомості посадовець Держпродспоживслужби Крейтор офіційно немає. Він задекларував, що з 2021 року користується в Одесі квартирою у 62,5 кв. м, яка оформлена на Аллу Анатоліївну Стамбірську. У червні 2023 року посадовець вказав, що безоплатно проживає у Києві в квартирі батька дружини − Анатолія Кущієнка. На які кошти батько жінки придбав це майно нам невідомо, але у цьому розберуться НАЗК та НАБУ. Ще одну нерухомість, котрим користується родина, посадовець не вказав (про це згодом),

За 2023 рік Крейтор заробив 1,6 млн гривень в АМПУ та чомусь 126 тис. гривень в СБУ, звідки він пішов у 2021 році. Готівкою він зберігає 960 тис. гривень та 43 тис. доларів. Його дружина вказала, що має 2 тис. євро готівкою. Також родина не вказала жодного авто, яке б було в їх власності або користуванні.

Next
Гавриленко Николай. Формула успеха донецкого «нефтяника». ЧАСТЬ 2