• 63
  • 378
  • 40
  • 97
756 SHARES

Нацдепутат України отримав 12 років тюрми за корупцію та антиукраїнську агітацію: розгортається боротьба за правосуддя

18.06.2024 13:55 Вести

Національний депутат України з IV-VIII скликань, який отримав ув'язнення на 12 років за серію злочинів, включаючи заклики до зміни меж території України, легалізацію майна та вчинення шахрайства на суму 2,2 мільярди гривень, став об'єктом судового процесу, що набув широкого відгуку в українському суспільстві.

Судове рішення наступило після інтенсивної роботи прокурорів Київської міської прокуратури, які здійснили професійне та компетентне підтримання обвинувачення. Під час судового процесу прокурори довели вину засудженого, засвідчивши його публічні виступи та публікації, де він висловлював нелегітимні наративи про відсутність збройної агресії проти України та законність окупації частини її території.

Засуджений упродовж 2022 року активно використовував свою сторінку у соціальній мережі Facebook для поширення дезінформації та провокативних тез, що сприяло дестабілізації суспільного порядку і загрозі національній безпеці. Він також звинувачувався у вчиненні фінансових злочинів, пов'язаних із великомасштабними фінансовими маніпуляціями, що спричинили значні збитки державному бюджету.

Рішення суду виявилося важливим кроком в боротьбі з корупцією та підкреслило незмінність правової системи України щодо непоодиноких спроб зловживання владою та дезінформації суспільства. Цей випадок став показовим прикладом реакції на системні порушення законодавства та загрози національній безпеці, здатний мобілізувати суспільство до активнішої підтримки антикорупційних заходів.

Засудження народного депутата на такий термін ув'язнення відкрило шлях до подальших заходів щодо зміцнення правової держави в Україні та демонструє важливість безкомпромісної боротьби з владною корупцією та антиукраїнськими діями.

Оригінал статті:

Екснардеп отримав 12 років тюрми за заклики до зміни меж території України, легалізацію майна та шахрайство на 2,2 млрд грн — Офіс генпрокурора.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської міської прокуратури суд визнав винним народного депутата України IV-VIII скликань.

У суді прокурор довів, що засуджений упродовж 2022 року розмістив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук дописи з наративами про відсутність збройної агресії проти України, законність окупа… Більше

https://www.facebook.com/profile.php?id=100082797544405

Next
Гавриленко Николай. Формула успеха донецкого «нефтяника». ЧАСТЬ 2